دات نت نیوک
X
کیک عروسی
تشریفات عروسی پذیرایی کیک عروسی

کیک عروسی

کیک عروسی جزء جدا نشدنی پذیرایی از مهمانانی است که بی صبرانه منتظر پیوند عروس و داماد هستند. شکل ظاهری و زیبایی کیک عروسی اهمیت زیادی در برگزاری عروسی دارد. بنابراین بهتر است با استفاده از گل و روبان آن را تزئین کرد و از فشفشه های کوچک بر روی آن استفاده کرد. در پایان کیک عروس با برش عروس و داماد میان مهمانان تقسیم می شود. معمولا عکس کیک عروسی هم توسط عکاسان برای یادگاری گرفته می شود بخصوص اگر خود عروس و داماد بخواهند کنار کیک عکس داشته باشند و نکته مهم دیگر اینکه در بسیاری از عروسی ها از کیک عروسی طبقاتی استفاده می شود تا علاوه بر جذاب بودن شکل ظاهری آن، از لحاظ حجم و اندازه هم برای مصرف مهمانان کم نباشد.

معمولا این بخش از پذیرایی عروسی ، مرحله آخر است و آخر شب صورت می گیرد، زمانی که کم کم استفاده از سرویس های مختلف عروسی رو به پایان است و حتی موزیک عروسی هم دیگر در این زمان کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. نکته جالب اینجاست که این رسم امروزه در بیشتر کشورهای جهان انجام می شود.

کیک عروسی

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: لویزان،خیابان شهید فرشادی، روبروی برج آراد، کوچه اختصاصی
تلفن: 09126382850-44813401

ایمیل: meeadhosseini@gmail.com