دات نت نیوک
X
افتتاحیه شرکت ها و موسسات-تشریفات مجلل 1wedding

افتتاحیه شرکت ها و موسسات

این مراسم به منظور برگزاری جشن به مناسبت راه اندازی شرکت و موسسه گرفته می شود. ولی شاید جنبه تبلیغاتی چنین جشنی اهمیت بیشتری داشته باشد. بر خلاف برگزاری مراسم عروسی، در مراسم افتتاحیه شرکت ها و موسسات معمولا از صاحبان شرکت ها و شاغلان در عرصه های مرتبط در کنار مسئولین و مقامات دعوت به عمل می آید. ممکن است که خانواده های آنها هم در جشن حضور داشته باشند و این مسئله برای بسیاری از آنها یک افتخار باشد. برگزاری باشکوه این مراسم می تواند در ایجاد دید مثبت نسبت به توانایی های یک شرکت در خاطر مدعوین نقش بارزی داشته باشد و لذا ممکن است از گل آرایی و دیزاین خاصی استفاده شده باشد ولی معمولا از افکت هایی مانند نورپردازی استفاده نمی شود. این مراسم می تواند زمینه ساز ایجاد پل های ارتباطی بین شرکت ها موسسات مرتبط به منظور تسهیل روابط مناسب باشد.

امروزه این رسم در بسیاری از کشورها بصورت رسمی، برگزار می شود و به همین جهت این مراسم هم تشریفات خودش را دارد:

1آماده سازی محل افتتاحیه و نصب روبان رنگی جهت بریده شدن

2 حضور مدعوین، مهمان ها، کارکنان و مسئولین

3 سخنرانی کوتاه مدیر یا مسئول افتتاحیه شرکت یا سازمان

4 بریدن روبان جهت افتتاحیه و دست زدن حضار(در ایران فرستادن صلوات) به افتخار مراسم و یا مسئولین

5 سخنرانی اصلی مدیر شرکت یا سازمان و سپس پذیرایی از افراد شرکت کننده

تقریبا در بسیاری از کشورها روال اصلی این مراسم طبق مراحل بالا است و در برخی کشورها یا برخی نقاط ممکن است با کمی تفاوت اجرا شود.

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir