دات نت نیوک
X
شرح
04 97

ویژگی های دسته گل مناسب برای عروسی

مهمانی عروسی از جمله جشن های بسیار مهم و اساسی و به یاد ماندنی در زندگی هر شخص می باشد از این رو انتخاب مناسب تک تک اجزای تشکیل دهنده جشن از جمله لباس عروس، تاج عروس و دسته گل و غیره نقش بسیار اساسی را دارا می باشد

دسته گل عروسی جزو مواردی است که می تواند به زیبایی عروس بیفزاید.برای انتخاب دسته گل عروس می توانید از موسسه ای که خدمات مجالس شمارا بر عهده گرفته کمک بگیرید و با آنها در مورد نوع گل و رنگ آن مشورت نمایید.در ادامه به مواردی اشاره می نماییم که می تواند به انتخاب شما کمک نماید


 

انتخاب بر اساس لباس عروس

در انتخاب دسته گل عروس نوع لباس عروس نقش اساسی دارد .اما در اکثر موارد دسته گل گرد برای تمام مدل های لباس هماهنگی دارد. دسته گل های آبشاری و دسته گل های ساقه کوتاه که حالت افشانه دارند برای لباس های پف دار و توپ شکل با دامن های فون مناسب می باشد. دسته گل های مجلل و فانتزی بیشتر برای لباس های راسته و خطی با دوخت ساده مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین دسته گل هایی با گل های کوچک برای لباس هایی با حالت پری دریایی و دم ماهی مناسب می باشد. همچنین اگر می خواهید جلوه لباستان بیشتر خودنمایی نماید از دسته گل های نسبتا کوچک تر استفاده نمایید. همچنین برای لباس های ساده و کشیده بهتر است از رنگ های گرم استفاده نمایید و در لباس های پر زرق و برق از تناژ لایت برای گل ها استفاده نمایید.

انتخاب گل عروس مناسب با لباس

جثه ی عروس

مورد دیگری که در انتخاب لباس عروس نقش دارد جسه عروس خانم می باشد.برای خانم هایی که ریز اندام هستند بهتر است که از دسته گل های کوچک استفاده نمایند همچنین برای سرکار خانم هایی که درشت اندام هستند و یا قد بلندی دارند بهتر است از گل های بزرگ و کشیده و دنباله دار استفاده نمایند برخی افراد قد بلند نیاز به دسته گل های آبشار مانند دارند اما اصلا این مدل دسته گل ها را به عروس خانم های کوتاه قد توصیه نمی کنیم. همچنین دسته گل های بلندی که به دور دست گره می خورند و یک وری روی ساعد می افتند در حالی که ساقه ی گل های آن دیده می شوند برای عروس خانم هایی که بازوهای درشت یا شانه های پهنی دارند اصلا مناسب نیست.

بر اساس فصل

انتخاب دسته گل عروس بر اساس فصلی که در آن مراسم برگزار می شود بسیار راحت تر و به صرفه تر است. برای بهار گل لاله و نرگس،تابستان رز، برای پاییز زنبق و در زمستان نیلوفر از گل های مناسب هر فصل هستند. بهترین انتخاب برای دسته گل عروس گل های مقاوم هستند که به سادگی و زود پژمرده نشوند مانند رزهای هلندی ، لیلیوم های هلندی ، ارکیده و آفتابگردان. دسته گل عروس میتواند از یک نوع گل باشد و یا از مجموعه ای از چندین نوع گل باشد. گل رز از پر طرفدارترین انتخاب ها است.

بر اساس عوامل محیطی

اگر ساقدوش دارید باید این نکته را در نظر داشته باشید که دسته گل عروس باید از دسته گل های ساقدوشان خود بزرگتر باشد.همچنین سعی نکنید رنگ دسته گلتان دقیقا مانند لباس عروسی و یا اتاق عقد و عروسیتان باشد ایجاد تضاد در رنگ ها می تواند جلوه ی خاصی به عروسی دسته گل شما بدهد.همچنین اگر نام عروس با نام گلی یکسان است سعی نمایید برای جلوه ی بیشتر از این گل در دسته گل عروس استفاده نمایید.

دسته گل عروس
با تمام این نکات این مورد را در نظر داشته باشید که این عروسی مخصوص شماست و شما می بایست با آن دسته گل راحت باشید و آن را دوست داشته باشید پس مهم ترین نکته یعنی راحت بودن حمل دسته گل برای عروس و سلیقه ی شخصی وی را در اولویت قرار دهید.

مطالب مرتبط

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir