دات نت نیوک
X
مزون لباس عروس-تشریفات مجلل 1wedding
تشریفات عروسی خدمات عروس و داماد مزون لباس عروس

مزون لباس عروس

انتخاب لباس از میان چندین لباس عروس پیش از برگزاری عروسی، کمی سخت است. چرا که ورود عروس خانم به مزون لباس عروس و دیدن مجموعه وسیعی از لباس عروس های زیبا، انتخاب را کمی سخت تر می کند. به همین دلیل پرو کردن و رفت و آمد به مزون عروس باید دفعات بیشتری صورت پذیرد. اگر مزون عروس و سایر قسمت های مربوط به خدمات عروسی در کنار هم باشند، انتخابها بهتر و راحت تر انجام می شود و موجب می شود که عروس و داماد با خیال راحت تری به فکر آماده سازی تشریفات عروسی و سایر امور مربوطه بپردازند.

لباس عروس و اکسسوری های مربوط به آن یکی از مهم ترین قسمت های جشن عروسی مخصوصا برای عروس خانم ها می باشد. خانم ها اصولا در انتحاب این قسمت از عروسی دارای حساسیت و استرس خاصی می باشند تا بتوانند بهترین و مناسب ترین لباس را برای خود انتخاب کنند تا در یکی از بهترین و خاص ترین روزهای زندگیشان مانند یک ستاره بدرخشند. نکته ی اول به این خام ها این است که لباس عروس دارای جنان ابهت و جلالی می باشد که در هر صورت باعث درخشیدن بیشتر شما می شود.لاز مبه ذکر است خصوصیات اخلاقی و سلایق عروس و داماد نیز در انتخاب این لباس نقش اساسی دارد.

یکی از مواردی که شما در هنگام خرید لباس عروس می بایست به آن توجه کنید این است که لباس هایی را که در ژورنال ها و یا ویترین می بینید هرگز بدون پرو انتخاب ننمایید و بهترین کار این است که در زمان پرو کفش عروسی خود را نیز با خود به همراه داشته باشید زیرا اندازه پاشنه و نوع کفش نیز می تواند در انتخاب لباس عروس نقش داشته باشد. همچنین حتما لباس هایی زیر و یا اگر قصد استفاده از گن های لاغری را دارید ، گن لاغری خود را به همراه خود ببرید.

برای انتخاب بهتر لباس عروس بهتر است انواع آن را بشناسیم تا بهتر بتوانیم مدل مد نظر خود را انتخاب نماییم .

لباس عروس ها از نظر نوع بیشتر به دسته های زیر تقسیم می گردند

1لباس عروس مدل راسته:

این مدل لباس عروس اصولا برای تمام اندام ها مناسب می باشد و می تواند انتخاب خوبی برای روس خانم ها باشد به شرطی که بیش از حد تنگ و چسبان نباشد تا افراد لار را لاغرترنمایش دهد و در اندام افراد چاق چین و چروک ایجاد نماید.

لباس عروس مدل راسته
لباس عروس مدل راسته

2لباس عروس مدل فون:

این مدل لباس عروس با دارا بودن بالا تنه ای تنگ و چسبان و پایین تنه ی آزاد می باشد این مدل برای کسانی که دارای پایین تنه ی بزرگ هستند یک انتخاب فوق العاده باشد .زیرا این مدل در ناحیه کمر چسبندگی دارد و از قسمت باسن به پایین گشاد می شود، پس کمر شما را این لباس باریکتر نمایش می دهد و اندامتان ا کشیده تر .این لباس حتی برای افراد ریز نقش و ظریف هم می تواند انتخاب مناسبی باشد.

لباس عروس مدل فون
لباس عروس مدل فون

3لباس عروس مدل پری دریایی:

این مدل لباس دارای بالاتنه تنگ می باشد و از زانو به پایین گشاد می شود.این مدل لباس برای افراد دارای هیکل درشت مناسب نمی باشد. در هنگام پوشیدن این نوع لباس ها بهتر است از کفش پاشنه بلند استفاده گردد.این لباس ها به دلیل استفاده شدن مقدار زیادی ساتن و تور و گلدوزی می تواند جلوه ی ویژه ای به شما بدهد.

لباس عروسی مدل پری دریایی
لباس عروسی مدل پری دریایی

4لباس عروس مدل پرنسسی:

این نوع لباس که دارای دامن پف کرده می باشد برای عروسان ریز نقش بسیار مناسب است ولی باید به این نکته توجه داشت که این نوع لباس قد را کوتاه تر از واقعیت نشان می دهد و برای افراد قد کوتاه مناسب نمی باشد. اگر می خواهید از این نوع لباس استفاده کنید می توانید برای بلند تر دیده شدن از تاج های بزرگ استفاده کنید تا قدر شما را بلند تر نشان دهد.حتی الامکان از دستکش استفاه نکنید، زیرا شما را کوچک تر نشان می دهد.

لباس عروس مدل پرنسسی
لباس عروس مدل پرنسسی

5لباس عروس مدل ایمپریال:

این لباس مدلی نیم تنه دارد که بالا تنه آن به دور سینه بسته شده است و از زیر سینه به پایین دارای دامنی بلند و پفدار است. این مدل برای عروس های باریک و لاغر اندامی که می خواهند بلندتر نشان داده بشوند و در قسمت رانها و پاهایشان لاغرترند بسیار مناسب است و می تواند جلوه ی زیادی به این عروس خانم ها بدهد

لباس عروس مدل ایمپریال

6لباس عروس دنباله دار:

لباس عروس دنباله دار که معمولا طول دنباله ی آن از 90 تا 3 متر ویا حتی بیشتر هم می رسد می تواند یک انتخاب مناسب برای افراد چاق باشد.در زمان انتخاب این نوع لباس ها باید توجه داشت که عروس نباید خیلی سریع حرکت کند و یا حتما قبل از عروسی مدتی با این لباس تمرین نماید تا خدایی نکرده باعث گیر کردن لباس و یا افتادن عروس نشود. در انتخاب این نوع لباسها بهتر است از دنباله ای استفاده نمایید که قابل جدا شدن باشد تا در صورت لزون بتوانید آن را از لباس خود جدا نمایید به خصوص اگر جشن شما در زمستان و یا فصله های بارانی سال می باشد.با این نوع لباس ها همراه داشتن دو کودک برای بردن دنباله لباس عروس می تواند جلوه ی لباس شما را هر چه بیشتر نماید. این لباس با تمام محاسن دارای معایبی نیز می باشد از جمله باعث کلافگی و خستگی عروس شده و اجازه حرکت راحت را به او نمی دهد برای همین شما می توانید ب جای استفاده از لباس با دامن بلند از تو رعروس بلند استفاده نمایید که دارای سبکی بیشتر و راحتی بیشتر بوده و در عین حال می تواند مشابه دامن بلند عمل نماید.

لباس عروس مدل دنباله دار
لباس عروس مدل دنباله دار

7لباس عروس مدل پشت گردنی:

لباس های پشت کردنی بیشتر برای خانم هایی با هیکل نازک مناسب می باشد و به خانم هایی با بازوهای پر پیشنهاد نمی گردد.اگر افراد چاق می خواهند از این لباس استفاده کنند بهتر است تا یقه ی آن خیلی باز نبوده و از جلو حالت پوشیده داشته باشد همچنین بهتر است مقداری آستین داشته باشد و یا حتی آستین های بلند ساده و یا حتی کار شده با تور باشد.

لباس عروس مدل پشت گردنی
لباس عروس مدل پشت گردنی

8لباس عروس مدل یقه دلبری:

این نوع لباس می تواند برای تمام جسه ها مناسب باشد به خصوص برای افراد لاغر و دارای صورت زاویه دار .

لباس عروس مدل یقه دلبری
لباس عروس مدل یقه دلبری

9لباس عروس مدل دکلته:

این لباس می تواند برای تمامی عروس ها انتخابی مناسب باشد به خصوص برای عروسانی که دارای گردن ایتخانی نیستند.

لباس عروس مدل دکلته
لباس عروس مدل دکلته

10لباس عروس یقه خشتی :

این لباس بهترین انتخاب برای افراد با صورت گرد بوده زیرا سرشانه ها را پهن و صاف نشان می دهد و همراه داشتن دستکش بلند توری می تواند جلوه ای آن را بیشتر نماید.

لباس عروس مدل یقه خشتی
لباس عروس مدل یقه خشتی

به طور کلی لباس هایی با خطوط ساده و ترکیب افقی برای عروسان درشت اندام بهتر بوده زیرا لباس های ساده تر شما را ظریف تر نمایش می دهد.

به طور کلی چه عروسان ریز اندام و یا درشت اندام بهتر است بعد از خرید لباس عروس حتما به خیاط مراجعه نمایند تا لباس عروسشان را کاملا فیت تن آنها نماید تا زیبایی لباس عروس چندین برابر شود. با تمام این موارد فراموش نکنید که این روز یک روز خاص و مخصوص به خود شماست و شما مجبور نیستید طبق قوانین و ضوابط خاصی پیش بروید شما اگر بخواهید حتی می توانید از دامن پف دار کوتاه و یا یک لباس ساده و اسپرت استفاده کنید. مهم ترین چیز در روز عروسی تنها رضایت قلبی شما از لباس و تمامی بخش های آن است از این رو مشاوره و همراهی یک کادر با تخصص و حرفه ای مانند 1wedding می تواند شما را هر چه بیشتر در انتخاب لباس و دیگر خدمات عروسیتان همراهی نماید. فقط این نکته را در پس زمینه ی خود داشته باشید که با اولین انتخاب و اولین پرو لباس خود را خریداری نکنی و برای انتخاب بهتر به خود زمان بدهید و به هیچ وجه بعد از انتخاب و خرید لباس عروس خود به سراغ سایر لباس عروس ها برای دیدن و یا پرو نرودید.

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir