دات نت نیوک
X
آتلیه عروس-تشریفات مجلل 1wedding
تشریفات عروسی خدمات عروس و داماد آتلیه عروس

photography studio

استودیو عکاسی

فیلم و عکس مراسم عروسی تنها یادگاری است که از مراسم عروسی بر جای میماند به همین دلیل انتخاب آتلیه متخصص با تجربه کافی ، خلاقیت در تصویر برداری ، احساس آرامش و راحتی با گروه فیلمبرداری و عکاسی  ، انتخاب باغ و عمارت مناسب، افکت های کامپیوتری و ثبت و شکار لحظات حساس از اهم دغدغه های عروس و داماد میباشد.

گروه فیلم برداری و عکاسی خدمات مجالس و تشریفات 1wedding با دانستن نکات طلایی در مراسم عروسی ، تمرکز  بر روی مهمترین لحظات عروس و داماد داشته و با ضبط تمامی لحظه های مهم بزرگترین روز زندگی ، بهترین کیفیت را به تصویر میکشد.

اکیپ فیلم برداری و عکاسی تشریفات لوکس 1wedding با اجرای پکیج های متفاوت با بهترین تجهیزات ، تکنیک بالا، سبکی خاص و رویکردی جدید و هماهنگ با سلیقه مشتری و تیم خانم و آقای خلاق ، در یک روز به یاد ماندنی ، تمامی لحظات زیبای شما را ثبت مینماید و با تمرکز بر روی جزئیات و افراد حاضر در مراسم عروسی که شریک در لحظات احساسی و شاد شما هستند از ترکیب گلچینی از صحنه های مدرن و سنتی ، رسمی و غیر رسمی و احساسی ، عالی ترین  تصویر برداری را به نمایش میگذارد.

از عمده فعالیت های گروه فیلم برداری تشریفات مجلل 1wedding :

 • لیت مراسم به خانواده های میهمان به همراه شاسی سر مجلسی 70×100 و 50×70
 • حذف دوربینهای Full HD و تصویر برداری با دوربینهای SLR سینمایی به همراه مونتاژ سینمایی
 • عمارت و باغ  مجلل اختصاصی تصویر برداری با کرین ، پروجیبپ  و هلی شات
 • چاپ آلبوم ژورنالی دیجیتال با ضمانت چاپ بر روی کاغذ های حساس عکاسی بدلیل ماندگاری همیشگی کیفیت و رنگ فتو کلیپ اسپرت و روز مراسم...
 • استودیو عکاسی

  1Wedding Ceremonial

  خدمات تشریفات برادران حسینی
 • استودیو عکاسی عروس و داماد

  1Wedding Ceremonial

  خدمات تشریفات برادران حسینی

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir