دات نت نیوک
X
ماشین عروس-تشریفات مجلل 1wedding
تشریفات عروسی خدمات عروس و داماد ماشین عروس

خدمات ویژه ماشین عروس

ماشین ویژه مجالس عروسی

انتخاب یا اجاره ماشین عروس و تزیین آن، از جمله خدمات دیگر مجالس عروسی است. تزئین ماشین عروس با سلیقه عروس و داماد انجام می شود برای مثال ممکن است تزیین ماشین عروس با بادکنک صورت بگیرد یا تزیین ماشین عروس با پاپیون انجام شود. در هر صورت هر کدام زیبایی و جلوه خاصی دارد. برخی از عروس و دامادها تمایل دارند تا ماشین عروس آنها از میان خودروهای گرانقیمت انتخاب شود که به جای خریداری آن، می توانند با پرداخت هزینه، یک شب آن را در اختیار بگیرند و خاطره شب عروسی خود را با آن ثبت کنند. به همین جهت در بسیاری از موارد از ماشین عروس شاسی بلند استفاده می شود.

ماشین عروس شاسی بلند استفاده می شود. بعضی از زوج های جوان اصرار دارند که حتما از ماشین عروس جدید استفاده کنند و برخی دیگر بلعکس از ماشین عروس ساده بنا به سلیقه و یا بودجه ای که در اختیار دارند، استفاده می کنند. بنابراین این روزها اگر ماشین عروس 206 یا ماشین عروس پراید در خیابان دیدید، چندان تعجب نکنید. هر چند که در مجموع بهتر است از خودروهای لوکس و درجه یک استفاده شود و استفاده از ماشین های کوچک برای تزیین .

ماشین عروس اغلب کار چندان عاقلانه ای نیست. در بسیاری از کشورهای جهان امروزه بجای استفاده از ماشین های جدید و مدرن از اتومبیل های قدیمی و کلاسیک دهه های 1920 و 1930 استفاده می شود که معمولا روباز هستند و اگر این خودروها درست تزییین شوند، می تواند هنگامی که عروس و داماد سوارشان هستند، منظره جالبی را بوجود آورده و می توان عکس های بسیار جذاب و خاطره انگیزی از آنها گرفت.

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir