دات نت نیوک
X
جشن نامزدی-تشریفات مجلل 1wedding
خدمات مجالس جشن نامزدی

برگزاری جشن نامزدی

آیا درباره آداب مراسم نامزدی اطلاع دارید؟ مثلا اینکه برگزاری مراسم نامزدی به عهده کیست یا تشریفات مراسم نامزدی چگونه باید باشد و یا خرید مراسم نامزدی چگونه و توسط چه کسی صورت بگیرد. ازدواج یکی از رخدادهای مهم و فراموش نشدنی در زندگی هر فرد است که آداب و رسوم ویژه ای دارد که در بسیاری از جزییات حتی در یک منطقه ممکن است متفاوت باشد. مطابق با آداب و رسوم بسیاری کشورها، ازدواج شامل مراسم مختلفی از جمله خواستگاری، نامزدی، برپایی سفره عقد و عروسی می باشد. برگزاری مراسم نامزدی نسبت به برگزاری عروسی کمی ساده تر است و به میزبانی خانواده عروس و معمولا به فاصله اندکی از خواستگاری اولیه صورت می گیرد. اغلب هزینه مراسم نامزدی چندان بالا نیست. در این مراسم خانواده های عروس و داماد در مورد چگونگی ازدواج و جزییات آن صحبت می کنند. مهریه، طول دوران نامزدی، چگونگی برگزاری مراسم عقد و عروسی و بسیاری دیگر از جزییات در این مراسم به گفتگو گذاشته می شود.

البته این امر به سلیقه خانواده های دو طرف نیز بستگی دارد و ممکن است که از همان تشریفات رایج در عروسی ها برای جشن نامزدی هم استفاده شود. بنابراین تعجبی ندارد که مثلا مراسم نامزدی در جایی مانند باغ عروسی برگزار شود و یا از میز شام، دسر و همچنین شمع آرایی و آتش بازی استفاده شود. چرا که برخی عقیده دارند اهمیت این مراسم کمتر از شب عروسی نیست و بلکه مقدمه ای بر آن است.

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir