دات نت نیوک
X
میوه و شیرینی-تشریفات مجلل 1wedding
تشریفات عروسی پذیرایی میوه و شیرینی

پذیرایی با میوه و شیرینی

برگزاری جشن عروسی بدون میوه و شیرینی ممکن نیست. شیرینی مخصوص عروسی یکی از ملزومات پذیرایی از مهمانان است. بهتر است شیرینی مناسب برای عروسی تهیه شود تا علاوه بر مرغوبیت طعم و عطر، شکل ظاهری زیبایی نیز داشته باشند. بنابراین در مورد این نوع شیرینی باید علاوه بر طعم آنها، به شکل ظاهری و حتی رنگ آنها نیز دقت شود. برای هماهنگی ذائقه مهمانان با شیرینی ها و همچنین داشتن انتخاب بیشتر، بهتر است از چندین نوع شیرینی استفاده شود. برای مثال شیرینی خشک برای عروسی زیاد استفاده می شود و یا کیک عروسی ایرانی که این روزها در بسیاری از مراسم عروسی مورد استفاده قرار می گیرد. شیرینی هایی که دارای قالب مربع هستند چیدمان زیباتری دارند. میوه های جشن نیز باید متناسب با فصل باشند.

تارت میوه نوعی شیرینی است که در مهمانی ها و جشن ها استفاده می شود. تارت میوه به شیرینی های میوه ای گفته می شود که به دلیل شکل ظاهری زیبا بیشتر به منظور تزئین میز پذیرایی از مهمانان استفاده می شود. بهتر است برای جشن عروسی، تارت از میوه هایی باشد که شیرین یا ملس هستند از قبیل موز، شاتوت، توت فرنگی و ... .

خدمات و تشریفات وان ودینگ با کادری تحصیل کرده و کاردان در رشته های مدیریتی و هتل داری و با تجربه ارائه دهنده خاص ترین و لوکس ترین خدمات مجالس

آدرس: پونک میدان عدل ب سمت مخبری.پلاک ۶۸ واحد ۱
تلفن: 09124920947-44813401

ایمیل: info@1wedding.ir